Shih Tzu – wiadomości

Nie sposób podważyć tezy, że tak naprawdę wszystkie pociechy kochają zwierzęta i chciałyby posiadać w swoim domu kotka albo pieska. W przypadku gdy zamierzamy odszukać dla swoich pociech niesprawiającego problemów zwierzaka, powinniśmy zdecydować się na shih tzu. Ten malutki piesek szybko przyswaja wiedzę, dzięki czemu można go nawet skłonić do użytkowania kuwety. Oczywiście wymaga to niemałej cierpliwości ze strony opiekuna. Jednym z ważniejszych obowiązków posiadaczy pieska tej rasy jest regularne rozczesywanie sierści, bo dzięki temu będzie ona zachwycać estetyką.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

2 thoughts on “Shih Tzu – wiadomości

  1. Bardzo duży piesek, ale za to też bardzo posłuszny. Nie da się przy nim nudzić. Spokojnie można z nim chodzić na długie, monotonne spacery po lesie. Mamy go w domku już ponad 12 lat i póki co nie ma większych problemów zdrowotnych. Szczeniak dużo zjada posiłków, ale nie jest wymagający. Piękny szczeniak. Pozdrowienia dla wszystkich!

  2. Wiele zmieniło się w naszym domku, od kiedy mamy tego szczeniaka. Nie potrafię z nim w ogóle nawiązać pozytywnej relacji. Wcale mnie nie słucha, ani nie próbuję się uczyć, nawet najprostszych poleceń. Często warczy na mnie, a jeszcze bardziej na nowo poznane towarzystwo. Chyba oddam go do schroniska. Pozdrowienia dla wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *